IMPRESSZUM

A Magyarországi Evangélikus Egyház hitoktatásának hivatalos honlapja a hitoktatas.lutheran.hu címen érhető el.
A hitoktatas.lutheran.hu minden tartalma szerzői jogi védelem alatt áll. A honlapon elhelyezett szövegek a lapra való hivatkozással szabadon idézhetőek. A fotók és mozgóképek egészének, illetve azok részeinek felhasználásához azonban a Magyarországi Evangélikus Egyház előzetes, írásbeli engedélye szükséges. A weboldal üzemeltetője a Magyarországi Evangélikus Egyház.

Az evangélikus hitoktatás magyarországi szervezője a Magyarországi Evangélikus Egyház, melynek adatai:
Székhelye: 1085 Budapest, Üllői út 24.
Adószám: 19719483-2-42
Technikai szám: 0035

továbbá az Evangélikus Hittudományi Egyetem, melynek adatai:
Székhelye: 1141 Budapest, Rózsavölgyi köz 3.
Intézményi azonosító: FI83342
Adószám: 18157499-1-42

és a Katechetikai Munkacsoport.

A honlap szerkesztői:
Zavicsa-Varga Viktória, hittan életpályamodell-koordinátor
Szidoly Júlia, szerkesztő

Webdesign, programozás:
Szidoly Júlia
Bálint Ádám

A weblap a Joomla CMS tartalomkezelő rendszer és egyéb nyílt forráskódú (open source) szoftverek felhasználásával készült.

Szakmai anyagokkal kapcsolatban kapcsolattartó:
Balogné Vincze Katalin
E-mail: vallaspedagogia@lutheran.hu

Adminisztrációval és hitoktatói életpályával kapcsolatban:
Zavicsa-Varga Viktória
E-mail: hem@lutheran.hu

Egyházunk hitoktatásában résztvevő tanárok és lelkészek levelezőlistájára feliratkozás itt:
Balogné Dr. Vincze Katalin
katalin.vincze@lutheran.hu