Lelkigyakorlat hitoktatóknak

A böjti idő kezdetén a Gyülekezeti és Missziói Osztály lelkigyakorlatot szervez evangélikus intézmények pedagógusainak és gyülekezeteink hitoktatóinak.

A lelkigyakorlatos napok célja, hogy hozzásegítsen az Isten előtti  elcsendesedéshez és bevezetést adjon a bibliai szövegeken alapuló csendes ima gyakorlatába. Azok számára ajánlott, akik szeretnék elmélyíteni Istennel való személyes  kapcsolatukat és az ige világosságánál keresnek választ kérdéseikre, életük problémáira. A csendes elvonulás lehetőséget kínál a testi-lelki feltöltődésre, új imaformák megismerésére, önismereti tisztánlátásra, valamint igény esetén négyszemközti, lelkigondozói beszélgetésre.

A részvételi önrész 20.000 Ft., ami az MEE támogatásának köszönhetően a tényleges költségnek csupán töredéke.

Jelentkezni kizárólag online, ezen a linken lehetséges:

Jelentkezési határidő: 2023.január 31, ami egyben az önrész befizetésének is határideje.

Az önrészt a 11784009-20212564 számlaszámra kérjük befizetni.